Skip to main content

Slik er Stiftelsen Norsk Luftambulanse organisert

Utviklingshelikopteret over fjellet
Unni Grete Farestveit

Unni Grete Farestveit

Styreleder

unni.Farestveit@aenergi.no

+47 916 64 495

Tor Ingebrigtsen

Tor Ingebrigtsen

Styremedlem

tor.ingebrigtsen@unn.no

+47 911 99 843

Kari Anne Soltvedt

Kari Anne Soltvedt

Styremedlem

kari.anne.soltvedt@avinor.no

Ingunn Riddervold

Ingunn Riddervold

Seksjonsleder forskning

ingunn.riddervold@norskluftambulanse.no

+4799226326

Karl Rohde-Næss

Karl Rohde-Næss

Merkevare- og markedssjef

karl.naess@norskluftambulanse.no

+4792234024

Hans Morten Lossius

Hans Morten Lossius

Generalsekretær

generalsekretaer@norskluftambulanse.no

+4764904444

Gunn Lyngvær

Gunn Lyngvær

Direktør for samfunnskontakt

gunn.lyngvar@norskluftambulanse.no

+4791706689

Tom Hanssen

Tom Hanssen

Direktør forskning og utvikling

tom.hanssen@norskluftambulanse.no

+4792888200

Martine Laeng

Martine Laeng

Kommunikasjonsdirektør

martine.laeng@norskluftambulanse.no

+47 92 20 25 55

Kjetil Indrevik

Kjetil Indrevik

Direktør strategi luftambulansevirksomhet

kjetil.indrevik@norskluftambulanse.no

+4791869286

Jan Thormodsæter

Jan Thormodsæter

Prosjektdirektør

jan.thormodsaeter@norskluftambulanse.no

+4791108424

Tom Hanssen

Tom Hanssen

Direktør forskning og utvikling

tom.hanssen@norskluftambulanse.no

+4792888200

Ingunn Riddervold

Ingunn Riddervold

Seksjonsleder forskning

ingunn.riddervold@norskluftambulanse.no

+4799226326

Kjell Otto Fremstad

Kjell Otto Fremstad

Seksjonsleder utvikling

kjell.otto.fremstad@norskluftambulanse.no

+4793259865

Gunn Lyngvær

Gunn Lyngvær

Direktør for samfunnskontakt

gunn.lyngvar@norskluftambulanse.no

+4791706689

Sten Magne Berglund

Sten Magne Berglund

Seniorrådgiver samfunnskontakt

sten.magne.berglund@norskluftambulanse.no

+4790730790